Sponsorlu Bağlantı
+ Cevap Ver
5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Galaxy S3 İ9300 4.2.1 Jelly Bean Sızdırıldı Hemen Yükleyin!

Sponsorlu bağlantılar
    Merhaba arkadaşlar bomba gibi bir haber yayınlayacağım daha demin biraz önce sammobileden galaxy s3 4.2.1 sürümü sızdırıldı isteyenler hemen kurabilir gerçekten S3 kullanıcısı olmama rağmen çok sevindim gerçekten müthiş bir telefon s3 ve özellikleri tabi bam başka..
    gelelim firmware hakkında detaylara

Firmware Detayları
    Android Sürümü: 4.2.1 - JOP40D (Jelly Bean)
    PDA: I9300XXUFMB3
    CSC: I9300OJKFMB3
    MODEM: N / A
    Bölge: Orta Doğu
    Taşıyıcı: Markasız
    Changelist: 171.637

Bu sürüme güncellemeden önce mutlaka yedkelerinizi alın ama yedeklerinizi bilgisayara atın.
    Kesinlikle cihaza yüklemeyin cihazınıza yüklerken komple zaten silinecek herşey o nedenle yedeğinizi sağlama alın.
    Cihazınızda rehber,fotoğraflar şarkılar vs yedeklerinizi aldıktan sonra Cihazın Batarya Seviyeside %45 50 'den aşağı kesinlikle olmamasını öneririm işlem sürerken kapanırsa cihazda sıkıntılar yaşıyabilirsiniz.

Romu kurabilmeniz için odinin 3.0.4 sürümünü kullanmanız gerekiyor indireceğiniz firmware dosyasının içinde odin programı yanında gele
    cektir eğer gelmezse diğer konumuzdan odinin 3.0.4 sürümünü buradan indirebilirsiiniz
    Odin Rom (Firmware) Yükleme Programı indir

Dediğim uyarıları dikkate aldıktan sonra indirilmesi gereken tek 1 dosya var oda firmware bu dosyayı indirelim
    Hotfile.com: One click file hosting: I9300XXUFMB3_I9300OJKFMB3_ILO.zip

İşlem Adımları

- Cihazımızı kapalı konuma getiriyoruz
    - Ses kısma + home (orta tuş) ve güç düğmesine aynı anda basınız
    - İndirmiş olduğumuz veya firmware dosyasının yanından gelen odin 3.0.4 sürümünü çalıştıralım
    - PDA butonuna basalım ardından indirdiğimiz firmware dosyasını yani PDA I9300XXUFMB3_I9300OJKFMB3_HOME.tar adlı dosyamızı seçiyoruz
    - Odinin sol kısımında Re-Partition işaretli olmasın buna dikkat edelim
    - Ve Start Deyip güncelleme İşlemini başlatın!
    - İşlem sürerken kesinlikle usb kablosunu çekmeyin veya pc'den başka bir işlem yapmaya kesinlikle kalkışmayın sadece işlemin bitmesini bekleyin 10 15 dakika sürse bile bekleyin. (misal dedim 15 dk)
    - Ve güncelleme işlemini tamamlamış oluyoruz Tebriklerrr Artık Tadını çıkartın!

Galaxy S3 İ9300 4.2.1 Görüntüleri

,

Yaptığınız işlemde takıldıysanız lütfen yazınız. elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız. hemsiz ve diğer insanlarda faydalansınlar.

arkadasim ellerine saglik yukledim ve simdilik bi problem gorunmuyo ama ben bu guncellemeyi 360 derece fotograf cekimi ve ona ozel galeri si icin istiyodum ama bunda oyle birsey yok yada ben bulamadim kamerada normal panoramik cekim var arti dil seceneklerinde turkce yok ingilizce,rusca,ve daha 3,4 dil ama hiz olarak falan pek bi fark goremedim.

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı isorus116 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim ellerine saglik yukledim ve simdilik bi problem gorunmuyo ama ben bu guncellemeyi 360 derece fotograf cekimi ve ona ozel galeri si icin istiyodum ama bunda oyle birsey yok yada ben bulamadim kamerada normal panoramik cekim var arti dil seceneklerinde turkce yok ingilizce,rusca,ve daha 3,4 dil ama hiz olarak falan pek bi fark goremedim.
    bu test sürümü o yüzden tam tamamlanmamış olabilir
    türkçe dil için google play'den morelocale 2 adlı programı indirerek türkçeye çevirebilirsin
    Yaptığınız işlemde takıldıysanız lütfen yazınız. elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız. hemsiz ve diğer insanlarda faydalansınlar.

yurtdışı telefonlar (çakma imei) için deneyen oldu mu? şebeke sorunu olabilir mi ??

fatih benim telde klonlu sanırım senin telde klonlu sen denedin mi ?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Altın Ne Renktir? (What is the color of gold?)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Sosyal Medya'da Paylaşın

Sosyal Medya'da Paylaşın